Naprawdę fantastyczny seks

W sieci znajdują się rzeczy dziwne, bardzo dziwne i naprawdę dziwne. Czasami, kiedy wydaje mi się, że nic mnie już nie może zaskoczyć, wystarczy krótka przebieżka po internecie, żebym znów zrozumiała, jak bardzo się myliłam. Jedną ze stron, dzięki której na nowo odkryłam ogrom ludzkiej kreatywności (głównie w wymyślaniu potrzeb), była strona firmy Bad Dragon.

Marzycie skrycie o bzykanku z wilkołakiem? Smokiem? Morskim potworem? Wasze marzenia już dziś mogą się spełnić! Bad Dragon specjalizuje się w zabawkach erotycznych o wyjątkowych kształtach. Na ich stronie internetowej znajdziecie m.in. macki, smocze waginy, psie i końskie penisy oraz fallusy gryfów. Jest to pierwsza firma na świecie, która oferuje podobny asortyment. Chociaż po sukcesie sagi Zmierzch i Avatara w ofercie niektórych sex-shopów pojawiły się zabawki inspirowane bohaterami tych filmów, wcześniej nie było na rynku producenta nastawionego wyłącznie na miłośników fantasy.

Dzięki szczegółowym opisom istot, które stały się modelami dla dildo, możecie z łatwością wczuć się w klimat. Oto kilka najpopularniejszych postaci:

• Dog Cole – Psi pracownik kuźni, wyposażony w wielki młot (dosłownie i w przenośni).
• Zły Smok Duke – W dzień jest prezesem międzynarodowej agencji modeli, nocą prezentuje swoje wdzięki, zapewniając oglądającym niezapomniane wrażenia.
• Macka – Wyjątkowo miękki i giętki. Charakter ma łagodny, ale wytrwale szuka otworu, w którym mógłby się schować.

Klienci decydują o niemal każdym aspekcie wyglądu wymarzonego dildo – od koloru i kształtu poprzez rozmiar i twardość, aż po obecność dodatków (przyssawki czy lubrykatu). Ceny wahają się od 60 do 200$.

Zaprawdę, internet pełen jest seksu, rzeczy dziwnych i niespodziewanych. Wygląda na to, że jeszcze długo nie zabraknie mi materiału do zaskoczeń.

To co? Lecimy zamawiać?

6 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s