Igrzyska śmierci czyli przegląd prasy

Zamiast notki o Catching Fire i Mockingbird, do której chwilowo kompletnie nie mam natchnienia, będzie przegląd prasy związany z Igrzyskami (głównie w wersji filmowej). Plus dodatkowo kilka innych stron, które plączą się po linkowni i nie chcą się odczepić.

Ginger Haze – Świetny blog rysunkowy. Znajdziecie na nim nie tylko obrazki związane z Hunger Games, ale też na przykład BROTR. I mnóstwo fanartu Avengersowego 🙂

How it should have ended. The Hunger Games – Jeśli nie znacie filmów Hishe, polecam zapoznanie się. Niektóre są naprawdę doskonałe. A ta końcówka wyjątkowo prawdziwa.

Fictional Food – Tu znajdziecie przepisy na jedzenie związane nie tylko z Hunger Games, ale też ogólnie ze światem fantastyki i gier (na przykład niesamowite torty z Rośliny vs Zombie).

Clothes on Film – Tym razem recenzja The Hunger Games od strony wizualno-kostiumowej.

I bonus:

Jim Hines, pisarz fantasy, pozuje. Tutaj ustawia się w pozach, które przyjmują kobiety na okładkach książek. A tutaj w pozach, które przyjmują mężczyźni.

Koci naukowcy z lat 60. Podbijają świat i kosmos.

Kobietą grać chcę. Aeth bardzo fajnie pisze w ogóle, a już szczególnie o tym, dlaczego chciałaby grać w cRPGi kobiecą postacią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s