Rude jest piękne: Christina Hendricks

Mam słabość do rudzielców. A Christina Hendricks ponadto jest zabójczo seksowna, utalentowana i inteligentna. Czego chcieć więcej?

O roli w Mad Men.

I think the men respect Joan as being smart, and also realize she’s someone you’d better be careful with. If you make the wrong move, she can ruin you in that office!

(Myślę, że mężczyźni szanują Joan, ponieważ jest bystra, ale zdają sobie także sprawę, że lepiej na nią uważać. Jeden fałszywy ruch, a sprawi, że w tym biurze nie będziesz miał już nic do powiedzenia!)

O swoim ciele.

It’s strange how astounded people are that I have breasts.

(To osobliwe, jak wielu ludzi jest zdziwionych, że mam piersi.)


O serialu Firefly.

Over the years, it seems Firefly has only gained momentum rather than lost it. I still get letters from people who watched the show—I get more Firefly than Mad Men letters.

(Oddziaływanie Firefly z czasem raczej nabrało impetu niż osłabło. Wciąż otrzymuję listy od ludzi, którzy oglądali ten serial. Więcej niż od fanów Mad Men.)

O urokach lat 60-tych.

As a woman, I have to say the retro underwear on Mad Men actresses looks like utter torture. Am I wrong?

No, you’re not wrong. We’re so used to it now, but those undergarments really aren’t made for relaxing. If I get my entire costume on, and I have to wait a few hours for my next scene, I have to learn how to position myself, otherwise the boning presses into my guts! It can really hurt those internal organs!

(Jako kobieta, muszę powiedzieć, że bielizna retro, którą noszą aktorki w Mad Men, wygląda jak narzędzie tortur. Czy się mylę?

Ani trochę. Teraz już się przyzwyczaiłyśmy, ale ta bielizna nie została stworzona po to, żeby się w niej relaksować. Kiedy mam na sobie cały kostium i czekam kilka godzin na swoją scenę, muszę się nauczyć, jak się w nim poruszać. Inaczej fiszbiny wbijają mi się w brzuch! Naprawdę potrafią zmasakrować wnętrzności!)

Pełne teksty wywiadów, z których pochodzą cytaty, znajdziecie po kliknięciu w zdjęcia.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s